İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİM SEMİNERİ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ EĞİTİM SEMİNERİ

ATASAM SAĞLIK GRUBU personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitim konulu hizmet içi eğitim semineri verildi.
Eğitim seminerine katılan İş Güvenliği Uzmanı Fatih Turan Alkan ,İş yerlerinde İnsan sağlığı ve güvenliğinin önemli olduğunu vurguladı.

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HERŞEYDEN ÖNEMLİ

İş Güvenliği Uzmanı Fatih Turan Alkan tarafından ATASAM Hastanesi'nde düzenlenen ve sunumu yapılan 'Temel  İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi' semineri  verildi.Hizmet içi eğitim seminerine ATASAM SAĞLIK GRUBU personeli eksiksiz katılım sağladı. İlk önce katılımcılara teorik bilgiler sunuldu, slayt gösterisi ile yapılması gerekenlerin uygulamalı olarak personele gösterildi. İşçi hayatının her şeyden daha önemli olduğuna vurgu yapılan seminerde, özellikle iş kazalarını önleme konularında alınacak tedbirler anlatıldı. Eğitim sonrasında  ATASAM SAĞLIK GRUBU personeline anlatılan konularla ilgili bir sınav yapıldı.

AMACIMIZ GÜVENLİ BİR ORTAMDA ÇALIŞMAK
Çalışan personelimizin sağlığını ve güvenliğini düşünmek en büyük sorumluluk olduğunun altını çizen İş Güvenliği Uzmanı Fatih Turan Alkan, ''Çalışanlarımızdan bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada iş sağlığı ve güvenliğine dikkat etmelerini istiyorum. Şirket olarak verilen eğitimlerle çalışanlarımız için sağlıklı ve güvenli bir ortamı temin etmeyi amaçlıyoruz. Amacımız iş kazalarının ve meslek hastalıklarının azaltılmasını sağlamaktır'' dedi.