Hastanemiz İçin Yapılan Yorumlar

Hastaneniz calısanlarından Katibe BİRİCİK’in gösterdiği ilgi alaka ve sabır için çok teşekkürler.Bütün çalışanların da onun gibi güleryüzlü olmasını dilerim.

Torunum Enes’ in dünyaya gelişinde sorumluluk bilinci ile görevlerini yapan ve dünyaya gelmesini sağlayan başta doktor personeliniz olmak üzere, hemşire ve temizlik işlerinden tutunda tüm personelinize gösterdikleri üstün çabalarından ötürü teşekkürü bir borç bilirim. Personelinizden ötürü hastane yönetiminizi candan kutlarım. Binlerce teşekkür ederim. Saygılarımla.

Öncelikle sağlığımı hastanenizde aramış ve bulmuş olmaktan çok şanslı ve mutlu hissediyorum. Sağlığıma kavuşmamda bana yardımcı olan Sn. Mehmet Özkan beye ve ekibine, yoğunbakım ekibine,1.servisde görevli tüm hemşirelere ben ve beni sevenlerim yakınlarım adına hepinize teşekkürlerimi bir borç bilirim. Başarıların devamını yüce Allah’tan dilerim.

Biz hastanenizde bugün akşama kadar yatan hatsa yakınıyız. Bunu yazıyorum çünkü buradaki emeğin göz önünde olmasını istiyorum. Özellikle 2.kat hemşiresi Aysun hanım  diğer hemşireler  bunlardan çok memnun olduğumuzu belirtmek istedim. Hem hizmet hem de güler yüz olarak onlara çok teşekkür ederim.Sağlıklı ve huzurlu günler derler yaa bende hastanenizden hem sağlıklı hemde huzurlu ayrıldım.

Ben Tokat'tan geldim. Çok harika bir hastane. Çok beğendim. Bizimle çok ilgilendiler. Kendi evimiz gibi çok candan bir personeliniz var. Bu düzen çok iyi. Hepinizden Allah razı olsun. On numarasınız.

İlginiz ve hizmetlerinizden dolayı teşekkür ederim.

Hastanenizden çok memnun oldum. Herşer dört dörtlük. Doktorlarımızda çok başarılı doktorlar. Dr. Volkan KONYA’ya çok teşekkür ederim.

Hastanenize ilk defa geldim ve insana verilen değerin ne kadar önemli olduğunu bana hissettirdiniz verdiğiniz önem ve özveriniz için teşekkür ederim

Başka bir hastanede tek dizimden diz protez ameliyatı oldum,diğer dizimde ağrımaya başladı fakat diğer ameliyatım sıkıntılı ve ağrılı geçtiği için ameliyat olmaktan korkuyordum,At asam hastanesine başvurdum ameliyatın tüm bilgilerini bana anlattılar ve dizime ameliyat esnesında ağrı topu diye birşey taktılar ameliyat sonrası hiç ağrı duymadım ve çok rahat bir ameliyat geçirdim Teşekkürler Atasam..Teşekk ürler KVC Servisi çalışanları..