Uzm. Dr. Tekden KARAPINAR
Ana Sayfa | Uzm. Dr. Tekden KARAPINAR

Randevu

Randevu Almak İçin 0362 230 88 98 Nolu Telefonu Arayabilir veya Online Randevu Alabilirsiniz.

  • 0362 230 88 98


Uzm. Dr. Tekden KARAPINAR


1990 yılında Sivas’ta doğdum. 2008 yılında İskenderun Demir Çelik Anadolu Lisesi’nden, 2014 yılında Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. Pratisyen hekim olarak dört ay Samsun Ayvacık Devlet Hastanesi’nde görev yaptıktan sonra 2015 – 2016 yılları arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Deri ve Zührevi Hastalıkları (Dermatoloji) Anabilim dalında, 2016-2019 yılları arasında Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Deri ve Zührevi Hastalıkları (Dermatoloji) Anabilim dalında ihtisasımı tamamladım.

Bingöl Devlet Hastanesi’nde üç yıl çalışarak mecburi hizmetimi tamamladım. Daha sonra görevimden ayrılarak meslek hayatıma özel sektörde devam ettim. Halen Samsun Atasam Tıp Merkezi’nde genel dermatoloji ve medikal estetik alanlarında hizmet vermekteyim.

(Devamı)
image

Atasam

Sağlık Grubu

Samsun'un Hastanesi" sloganı ile , Samsunlu doktorların güç birlikteliğiyle, yola çıkan Atasam Grup bölge insanına kaliteli sağlık hizmeti sunmaya devam ediyor.


2006 yılında kurulan Atasam Hastanesi ve Atasam Çarşamba ve Atakum Tıp Merkezi toplam kalite anlayışı ile tıbbi etik değerlerden taviz vermeden, her biri alanında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetleri ile tıbbın gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

image

ATASAM

HASTANELER

Samsun'un ilk özel hastanelerinden biri olan Atasam Hastanesi, 7 katta toplam 5568. metrekare kapalı alana sahip olup, Samsun'da hastane mimarisi ile inşa edilen ilk hastane özelliğini taşımaktadır.