Uzm. Dr. Suat AKAR
Ana Sayfa | Uzm. Dr. Suat AKAR

Randevu

Randevu Almak İçin 0362 230 88 98 Nolu Telefonu Arayabilir veya Online Randevu Alabilirsiniz.

  • 0362 230 88 98


Uzm. Dr. Suat AKAR


1985 yılında OMÜ Tıp Fakültesinden mezun oldum.1990-1994 yılları arasında Atatürk Üniversitesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim dalında ihtisas yaptım.Ordu Devlet Hastanesi,Bafra Devlet Hastanesi,Samsun FTR Hastanesi,Medikal Park Hastanesi ve Anadolu Hastanesinde görev yaptım.2022 yılından itibaren Samsun Atasam Hastanesinde çalışmaktayım.Eklem içi ve yumuşak doku enfeksiyonları Kuru iğne tedavisi kinezyobant uygulamaları ilgi alanımdır

(Devamı)
image

Atasam

Sağlık Grubu

Samsun'un Hastanesi" sloganı ile , Samsunlu doktorların güç birlikteliğiyle, yola çıkan Atasam Grup bölge insanına kaliteli sağlık hizmeti sunmaya devam ediyor.


2006 yılında kurulan Atasam Hastanesi ve Atasam Çarşamba ve Atakum Tıp Merkezi toplam kalite anlayışı ile tıbbi etik değerlerden taviz vermeden, her biri alanında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetleri ile tıbbın gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

image

ATASAM

HASTANELER

Samsun'un ilk özel hastanelerinden biri olan Atasam Hastanesi, 7 katta toplam 5568. metrekare kapalı alana sahip olup, Samsun'da hastane mimarisi ile inşa edilen ilk hastane özelliğini taşımaktadır.