Uzm. Dr. Ahmad Farıd NAZARI
Ana Sayfa | Uzm. Dr. Ahmad Farıd NAZARI

Randevu

Randevu Almak İçin 0362 230 88 98 Nolu Telefonu Arayabilir veya Online Randevu Alabilirsiniz.

  • 0362 230 88 98


Uzm. Dr. Ahmad Farıd NAZARI


Mezun Olduğu Tıp Fakültesi ve Yılı

İstanbul Üniversitesi - İstanbul Tıp Fakültesi - 2016

Uzmanlık Eğitimi Aldığı Yer ve Yılı

Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Tıp fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, 2018-2023

Mesleki Deneyim

Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Tıp fakültesi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, 2018-2023

Tıbbi İlgi Alanları

Genel Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Neonataloji, Çocuk Yoğun Bakım, Gelişimsel Pediatri, Sosyal Pediatri, Yenidoğan ve Yaşamın İlk 2 Yılında Sağlıklı Beslenme ve Büyümede Anne Sütünün Önemi,  Çocuklarda Sağlıklı Beslenme, Üst ve Alt Solunum Yolu Hastalıkları ve Tedavi

Özellikli İşlem

 

Bilimsel Yayınlar

34. Gebelik Haftası ve Altındaki Prematüre Bebeklerde Prematüre Retinopatisi Gelişiminde Anne Sütü ve Diğer Risk Faktörlerinin Değerlendirilmesi - 2023

(Devamı)
image

Atasam

Sağlık Grubu

Samsun'un Hastanesi" sloganı ile , Samsunlu doktorların güç birlikteliğiyle, yola çıkan Atasam Grup bölge insanına kaliteli sağlık hizmeti sunmaya devam ediyor.


2006 yılında kurulan Atasam Hastanesi ve Atasam Çarşamba ve Atakum Tıp Merkezi toplam kalite anlayışı ile tıbbi etik değerlerden taviz vermeden, her biri alanında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetleri ile tıbbın gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

image

ATASAM

HASTANELER

Samsun'un ilk özel hastanelerinden biri olan Atasam Hastanesi, 7 katta toplam 5568. metrekare kapalı alana sahip olup, Samsun'da hastane mimarisi ile inşa edilen ilk hastane özelliğini taşımaktadır.