Opr.Dr. Salih Zeki PİŞKİN
Ana Sayfa | Opr.Dr. Salih Zeki PİŞKİN

Randevu

Randevu Almak İçin 0362 230 88 98 Nolu Telefonu Arayabilir veya Online Randevu Alabilirsiniz.

  • 0362 230 88 98


Opr.Dr. Salih Zeki PİŞKİN


10.10.1956  Sinop Boyabat 

1980 Ankara üniversitesi Tıp Fakültesi mezun oldum

Uzmanlık eğitimimi 1988 yılında Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamladım.

1988 – 2006 yılında Samsun SSK Hastanesinde görev yaptım.

2006 yılında Samsun Özel Atasam Hastanesi kurucularından ve 2006 yılından itibaren Özel Atasam Hastanesinde Genel Cerrah olarak çalışmaktayım.

İlgi Alanları;

Kanser Cerrahisi (Kalın bağırsak,Meme,  Mide, Troid) , Meme Cerrahisi, Endokrin Cerrahisi, Fıtık Cerrahisi, Deri ve Yumuşak Doku Cerrahisi, Bağırsak Tıkanıklığı, Bası Yarası  ve Diğer Kronik Yara Cerrahileri, Kıl Dönmesi Cerrahisi,  Anal Bölge Hastalıkları, Gastrointestinal Sistem Hastalıkları.

(Devamı)
image

Atasam

Sağlık Grubu

Samsun'un Hastanesi" sloganı ile , Samsunlu doktorların güç birlikteliğiyle, yola çıkan Atasam Grup bölge insanına kaliteli sağlık hizmeti sunmaya devam ediyor.


2006 yılında kurulan Atasam Hastanesi ve Atasam Çarşamba ve Atakum Tıp Merkezi toplam kalite anlayışı ile tıbbi etik değerlerden taviz vermeden, her biri alanında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetleri ile tıbbın gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

image

ATASAM

HASTANELER

Samsun'un ilk özel hastanelerinden biri olan Atasam Hastanesi, 7 katta toplam 5568. metrekare kapalı alana sahip olup, Samsun'da hastane mimarisi ile inşa edilen ilk hastane özelliğini taşımaktadır.