Çevre Politikası
Ana Sayfa | Çevre Politikası

Randevu

Randevu Almak İçin 0362 230 88 98 Nolu Telefonu Arayabilir veya Online Randevu Alabilirsiniz.

  • 0362 230 88 98


Çevre Politikası


****************************************************************************************************************************
ÇEVREMİZİ KORUMAK VE SÜREKLİLİĞİNİ SAĞLAMAK İÇİN TÜM ÇEVRE YASA VE YÖNETMELİKLERİNE UYARAK ÇEVRE ETKİLERİNİ KONTROL ALTINDA TUTARAK VE BU ETKİLERİ AZALTARAK ÇEVRESEL PERFORMANSIMIZI SÜREKLİ İYİLEŞTİRMEK VE BU BİLİNCİN "OPERASYONEL İŞ MÜKEMMELLİĞİ"İLE GERÇEKLEŞTİREREK GELECEK KUŞAKLARA YAŞANABİLİR,TEMİZ BİR ÇEVRE BIRAKMAKTIR.
****************************************************************************************************************************

Çevre boyutları ile ilgili tüm yasal genellikler ile işletme gerekliliklerini sağlayarak sürekli gelişim ve iyileştirme sağlamak
Teknik ve ekonomik olanaklar çerçevesinde çevreye en az zarar veren uygun teknolojileri kullanıp,doğal kaynakların korunmasını sağlamak.
Çevresel performansımızın sürekli iyileştirilmesi yönünde çevre yönetim sistemimizi geliştirmek.
Çevreye olan sorumluluklarımız konusunda tüm çalışanlarımızı,Tedarikçilerimizi ve çevre halkını bilinçlendirerek katılımlarını sağlamak.
Atıkların geri dönüşüm ve yeniden değerlendirme alternatiflerini değerlendirmek.
İş sağlığı ve güvenliği kuralları çerçevesinde oluşabilecek acil durum risklerini azaltarak sağlık, güvenlik ve çevre bütünlüğünü oluşturmaktır

image

Atasam

Sağlık Grubu

Samsun'un Hastanesi" sloganı ile , Samsunlu doktorların güç birlikteliğiyle, yola çıkan Atasam Grup bölge insanına kaliteli sağlık hizmeti sunmaya devam ediyor.


2006 yılında kurulan Atasam Hastanesi ve Atasam Çarşamba ve Atakum Tıp Merkezi toplam kalite anlayışı ile tıbbi etik değerlerden taviz vermeden, her biri alanında uzman hekimleri ve sağlık çalışanları ile güncel, koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetleri ile tıbbın gelişimine katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

image

ATASAM

HASTANELER

Samsun'un ilk özel hastanelerinden biri olan Atasam Hastanesi, 7 katta toplam 5568. metrekare kapalı alana sahip olup, Samsun'da hastane mimarisi ile inşa edilen ilk hastane özelliğini taşımaktadır.