Üroloji

Üroloji

►Bölüm Hakkında

Ürolojik hastalıkların değişik alt gruplarına ait tüm tetkik ve tedavi işlemleri için deneyimli bir kadro sahibi olan kliniğimiz, özellikle son yıllarda giderek daha yaygın uygulama alanı bulan ve sıklıkla da prostat cerrahisi ile taş hastalıklarında olmak üzere, günümüz teknolojisinin tıbbi uygulamalara sunduğu tüm kapalı ameliyat girişimleri için gereken sistemleri mevcuttur.

Üroloji kliniğinde  uzman hekimler bölümde devamlı statüde olarak tüm gün hizmet vermektedir. Ürolojiyi ilgilendiren rahatsızlıklar erkeklerde, böbrekler, idrar yolları, idrar torbası, prostat bezi, penis ve testisler ile ilgili problemlerdir. Bayanlarda ise böbrekler, idrar yolları, mesane ve cinsel hastalıklar bu alana girmektedir.
Üroloji Kliniği, uzman hekim kadrosu sorumluğunda, halkımıza, gelişmiş teknoloji ürünü modern cihazlarla çağdaş sağlık hizmetleri sunmaktadır.Üroloji Kliniği'nde gelişmiş teknolojik donanıma sahip Laboratuvar Ünitemizin de desteğiyle kadın, erkek ve çocuklarda görülebilen rahatsızlıkların teşhis ve tedavileri başarıyla gerçekleştirilmektedir.

 

Üroloji Kliniğimizde;

Açık kapalı prostat ameliyatı
Mesane tümöründe kapalı TUR ameliyatı
Prostat kanserinde Radikal ameliyatları
Böbreğin açık veya  kapalı taş ameliyatları (perkütan cerrahi, üreteroskpi)
Pediatrik ürolojik ameliyatlar
Böbrek kistinde laparoskopik cerrahi