Atasamlılar kamp kurdu, yürüyüş yaptı

Atasamlılar kamp kurdu, yürüyüş yaptı

Atasamlılar kamp kurdu, yürüyüş yaptı

Her ay farklı etkinlikler düzenleyerek, çalışanların moral motivasyonu ile birlikteliğini yüksek tutmaya çalışan Atasam Sağlık Grubu personeli Nebiyan Dağında kamp kurup, trekking yaptı.
19 Mayıs ilçesi sırtlarında, merkezden 20 km uzaklıkta bulunan Nebiyan Dağı Milli Parkı hafta sonu Atasam Sağlık Grubu çalışanlarına ev sahipliği yaptı. 100’ü aşkın Atasam çalışanı enfes doğası, harika yeşilliği, her derde deva suyu ve oksijen deposu olma özelliğiyle bilinen Nebiyan’ da kamp kurdu, yürüyüş yaptı.
İki günlük kamp süresince çeşitli etkinlikler düzenleyerek hoşça vakit geçiren Atasam Sağlık Grubu çalışanları, Nebiyan Milli Parkının görülmeye değer tüm güzelliklerini görme ve gezme imkanı buldu.

Çalışanların her ay farklı etkinliklerle bir araya geldiğini kaydeden Atasam Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Tuğrul Akyazıcı ” Stres ve yüksek tempolu bir çalışma hayatı içerisindeyiz. Yoğun geçen bir haftanın tüm yorgunluğunu 1240 metrelik rakımda iki gün boyunca moral ve oksijen depolayarak üzerimizden attık” diye konuştu