ATASAM HASTANESİ 11 YAŞINDA

ATASAM HASTANESİ 11 YAŞINDA

Atasam yeni yaşını kutladı

Samsun’un ilk sağlık kuruluşlarından biri olan Atasam Sağlık Grubu 11.yaşını düzenlenen bir geceyle coşkulu bir şekilde kutladı.

 

Bir grup girişimci Samsunlu doktorlar tarafından kurulan Atasam Hastanesi  11 yılı geride bırakmanın haklı gururu ve sevincini yaşıyor. Yeni yaşını düzenlenen bir gece ile kutlayan Grup çalışanları doyasıya eğlendi. Gecede kuruluşundan bu güne kurumda aralıksız onbir yıldır çalışanlar plaketle ödüllendirildi. “Çalışanlardan, çalıştıranlara teşekkürler” sloganıyla Atasam Sağlık Grubu Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine plaket verilmesi gecenin sürprizi olarak nitelendirildi.

 

Gecenin açılış konuşmasını yapan Atasam Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Tuğrul Akyazıcı Samsunlu müteşebbis 4 doktorun bir araya gelerek kurduğu hastanenin kısa sürede verdiği kaliteli sağlık hizmetiyle adından sıkça söz ettiğinin altını çizerek,  Çarşamba ve Tekkeköy’de açtıkları Tıp Merkezleri ile gurup olarak hızlı bir büyüme süreci içerisine girdiklerini söyledi.

 

Her branşta birbirinden değerli doktorlara,  bunun yanı sıra tecrübeli sağlık ekibine sahip olduklarını ifade eden Dr. Tuğrul Akyazıcı, “ Ailemiz her geçen gün büyüyor, artıyor. 400’e yakın çalışanımızla Samsun’u en büyük kuruluşlarından biri haline geldik. 12.yılımıza adım atıyoruz. Bizi ayakta tutan tüm değerlerimize şükran ve minnet duyuyoruz” diye konuştu.

Sağlık alanın da bir Samsun markası oluşturduklarını söyleyen Akyazıcı, “Uluslararası, ya da ulusal firma gücünü arkalarına almadan yollarına devam ettiklerini kaydeden Atasam Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Tuğrul Akyazıcı, “Samsunun hastanesiyiz. Böyle olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. 2018’i yeni yatırımlar ve hamleler yılı ilan ettik. Bunu gerçekleştirecek maddi, insani ve teknik alt yapımız hazır. Daha çok insanımıza istihdam yaratmak ilkelerimizden biridir. “ dedi.

Çizmeli Kedi Müzik Grubu eşliğinde gece boyunca eğlenen Atasam ailesi yaş günü pastasını havai fişek ve balon gösterisi altında kesti.